07 Mayıs 2014

Bedişimmmmm :)

Merhaba sevgili arkadaşlarım, Yeni bebişimi sizinle paylaştığım için çok mutluyum. Severek ve büyük zevkle ördüm Bedişi :) Bu bebişimde de her zaman olduğu gibi Demetimin çok çok büyük yardımı ve emeği var o yüzden çokkkkkkk teşekkür ederim Balım :) Küçük hanıma aşık oldum desem yeridir. Diğer oyuncaklarımla birlikte bunuda çok seviyorum. Ayrı bir yeri var inkar edemem ama. Ve bu küçük hanımda küçük bir sır gizli yapımı sırasında :D
Söyleyip söylememe konusunda çok emin olamadım ama siz yine de bir sır olduğunu bilin istedim. Amaç saklamak değil aslında sadece bazı şeylerin önünü açmayalım :))) Bedişim ve ben sizlere güzel ve mutlu bir gün diliyoruz. Sevgiler...7 yorum:

 1. Canım benimmmm, harikasın sen ellerine emeğine sağlık.. sırrı senin el emeğinde saklı gülüm :))

  YanıtlaSil
 2. eline emeğine sağlık çok çook güzle olmş

  YanıtlaSil
 3. ellerine sağlık cnm çok tatlı bir bediş bu bebiş :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Gözlerinin beyazını keçeden mi yaptın? Keçeyse yapıştırıldı mı? İyi günler

  YanıtlaSil
 5. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Gündemden dolayı koptum ben biraz o yüzden geç oldu bir bakıma da...çok mutlu ettiniz beni beğenmenize çok sevindim :)

  YanıtlaSil
 6. yasemin hanım evet gözleri keçeden yapıldı ve yapıştırılmadan kilitli gözle birlikte takıldığı için sabit duruyor. kirpik ve göz çevresi işlenirken de biraz daha düzeltiliyor keçe. bundan önceki bebeklerimde en ucundan incecik iple tutturmuştum hatta. umarım yardımı olmuştur. iyi günler.

  YanıtlaSil