30 Eylül 2014

Irmak Prenses...

Merhaba Arkadaşlar,
Bu minik prensesimizi çok şirin bir küçük hanım için ördüm. Adı Irmak. O yüzden bebişimin adıda Irmak oldu. Bayram tatilinde annemlerin yanına gittiğimde kalbimi 10 dakika da feth eden bu küçük hanım için güzel bir hediye oldu diye düşünüyorum. O kadar tatlı ve cana yakın bir çocuk ki Irmak hayran kaldım. Doğallığı, kendisiyle ve hayatla barışıklığı umarım ömrünün sonuna kadar sürer. Karşısına da hep onun gibi güzel insanlar çıkar inşallah. Şu anda bile yazıyı yazarken onunla geçirdiğim ve beni kendisine aşık ettiği o kısacık zamanı hatırlıyorum. O beni çok mutlu etti. Umarım bu küçük prenses de onu mutlu eder.
Bu bebeği örerken de zorlanmadım hiç. Anladım ki ben istediğim , kendi seçtiğim ve severek ördüğüm zaman çabucak bitiyor. Tabi zaman geçtikçe de nerede daha kolay olacağını öğreniyor insan.
Size de severek öreceğiniz güzel bir gün diliyorum. Görüşmek üzere.
Sevgiyle kalın :)

7 yorum:

 1. Canım benim ne mutlu Irmak'a.. Harika bir bebek olmuş,ellerine sağlık.. Sağlıkla oynasın küçük hanım..

  YanıtlaSil
 2. çok şeker olmuş Irmak ta çok severek oynayacak eminim..
  senin yüreğin güzel ya karşına hep iyileri çıkar inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kerimecim teşekkür ederim canım :) hepimizin karşısına güzel insanlar çıkar inşallah...

   Sil
 3. ırmak bebek çok güzel olmuş eline sağlık canım bende sevdiğim birine bişey yaptığım zaman çabucak ve sorunsuz bitiririm...sevgiyle yapılan herşey güzel:))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öznurcum teşekkür ederim ve çok haklısın sevgiyle yapılan herşey çabucak ve sounsuz bitiyor ve sonuçtan hep mutlu oluyorsun canım :))

   Sil
 4. Selam bebek çok tatlı olmuş eline sağlık Buarada seni mimledim
  http://tifiltigtil.blogspot.com.tr/2014/10/etkinlik-book-challenge-tag.html

  YanıtlaSil