21 Kasım 2014

Ömrümü yedin dönence

Merhaba Arkadaşlar,
Hepinize güzel bir cuma diliyorum...
Örümü bu kadar kolay biten ama ömrümü yiyen bu dönence ile karşınızdayım. Sorun örümün de değil, gözlerinde oldu. Her insan her şeyi başaramaz benim de keçeye karşı beceriksizliğim bu dönencede ortaya çıktı bir türlü düzgün dikmeyi başaramadığım için silikonla yapıştırdım. Oda yetmedi küçük siyah göz bulamadım hayda ne yapacağız boncuklar da olmuyor delikleri görünüyor. Uygun düğme bulundu onlarda keçe ile birlikte önce dikilip sonra yapıştırıldı. Tabi tüm bunları yaparken durmadan başı şişirilen bir arkadaş olmazsa olmaz çok şükür ona da sahibiz. Canım benim hakkını ödeyemem az uğraşmadı benimle çünkü ben en son yok dedim yapmıyorum olmuyor dedim beni motive etti ve karşınıza bu dönence ile çıkabildim. Küçük sahibi doğmadan ulaştı umarım annesine. Doğum yakındı çünkü :)
Şu sıralar tembellik yapıyorum elimde iş yok kitap var. Ama başlayıp yarım kalan bir işim var ona döneceğim inşallah. Yakında tekrar görüşmek üzere sevgiyle kalın :)5 yorum:

 1. Başımı şişirmezsen küserim canım benim,ellerine emeğine sağlık,sağlıkla mutlulukla kullansınlar..

  YanıtlaSil
 2. Just absolutely beautiful :) :) :)

  YanıtlaSil
 3. çok güzel işler çıkarmışsınız benim de ilgim olsa da örgü konusunda biraz yeteneksizim :)) emeklerinize sağlık.. ben de bloguma beklerim sizi
  seffafbulutlar.blogspot.com.tr
  sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim çok mutlu oldum beğenmenize :))))

   Sil